Oryginalna szwajcarska marka premium NIANCE

NIANCE, jako oryginalna szwajcarska marka premium, jest synonimem bardzo skutecznej i całkowicie naturalnej pierwszej klasy pielęgnacji skóry.

NIANCE reprezentuje szwajcarską wiedzę w tworzeniu innowacji i dynamicznym rozwijaniu koncepcji w zakresie luksusowej pielęgnacji skóry związanej z przeciwdziałaniem jej starzeniu się.

NIANCE dostarcza skuteczne produkty i holistyczne metody pielęgnacji wyraźnie odmładzające skórę. Specjalistyczna wiedza i umiejętności, które zebraliśmy poprzez intensywną działalność badawczą w naszych szwajcarskich laboratoriach daje Ci możliwość zapewnienia Twojej skórze optymalnej pielęgnacji w oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych dotyczących skóry. Przykładamy ogromną wagę do know-how i innowacji.

NIANCE to kosmetyka bez jakichkolwiek kompromisów. Najczystsze receptury i najbardziej innowacyjne aktywne składniki zapewnią Twojej skórze wyjątkowe efekty odmładzające. Krótkotrwałe trendy i produkty z jednym tylko aktywnym składnikiem nie przemawiają do naukowców NIANCE. Twoja skóra wymaga skutecznej pielęgnacji na każdym poziomie. Z tego powodu opracowaliśmy unikalną koncepcję nigdy wcześniej nie widzianą na świecie – NIANCE Multi-Anti-Aging!

NIANCE Polska

Ina Grzech

Nazywam się Ina Grzech i od 15 lat pracuję jako profesjonalny kosmetolog. Przez te wszystkie lata poznałam dużo firm kosmetycznych i medycznych, które funkcjonują na rynku europejskim, natomiast przez ostatnie 3-4 lata zauważyłam, że nasze klientki coraz bardziej potrzebują i poszukują skutecznych preparatów w celu powstrzymania starzenia się skóry. Oczekują, aby produkty działały dużo szybciej, pragną używać czegoś absolutnie wyjątkowego.

Zawsze byłam pytana o radę jaki krem kupić, czy zawiera on związki silikonu, PEG, czy nie wywołuje uczuleń lub czy ładnie pachnie? Będąc kosmetologiem i mając ogromny wybór kosmetyków na rynku, można na pewno coś znaleźć, ale okazuje się, że nie jest łatwo.

Trzy lata temu poznałam markę NIANCE. Piękne opakowanie, ładnie pachnące produkty skusiły mnie do ich używania. Byłam zaskoczona efektami, że kremy mogą tak skutecznie działać i zdecydowałam się dowiedzieć coś więcej na temat tej marki oraz jej produktów. Po krótkim czasie podjęłam decyzje, że tak luksusowa marka powinna zaistnieć w Polsce i zdecydowałam się na dystrybucja marki NIANCE na terenie Polski.

Pragnę Państwu przedstawić luksusową szwajcarską markę profesjonalnych kosmetyków NIANCE. Produkty tej marki są dostępne na całym świecie od wielu lat w najbardziej ekskluzywnych hotelach oraz perfumeriach premium, a obecnie również rozpoczęto ich dystrybucje na terenie Polski.

NIANCE oferuje gamę kosmetyków anty aging. To co szczególnie wyróżnia tę markę i jej produkty wśród innych, to to, że skóra nie jest „karmiona”, a przede wszystkim są w niej reaktywowane wszystkie procesy, czyli zostaje pobudzona synteza kolagenu i elastyny oraz kwasu hialuronowego, niekiedy po dwóch dniach klient widzi efekty. Preparaty działają aż do tkanki podskórnej, dzięki nanotechnologii, zawierają tylko naturalnie składniki i nie są testowane na zwierzętach. Posiadam ECO CERTIFICATE.

Zapraszam w świat luksusowych produktów NIANCE!


Z wyrazami szacunku,
Ina Grzech
Przedstawiciel NIANCE Polska